Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej

Rywalizacja sportowa, biegi - wyniki!

Utworzono dnia 28.09.2017

W dniu 26 września 2017 roku, odbyły się pierwsze zawody sportowe Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, zaplanowane do realizacji w roku szkolnym 2017/2018, zgodnie z kalendarzem gminnych zawodów sportowych na rok szkolny 2017/2018, opracowanym według kalendarza MOS powiatu limanowskiego.

 

Szkoły Podstawowe

  • Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

    Rocznik 2006 – 3 zawodniczki

    Rocznik 2005 – 3 zawodniczki

    Rocznik 2004 – 3 zawodniczki

 

Dziewczęta rocznik 2006

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Zofia Daleki

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

21

  1.  

Klaudia Augustyn

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

20

  1.  

Julia Gąsiorek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

19

  1.  

Julita Chełmecka

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

18

  1.  

Julia Kuzon

Szkoła Podstawowa w Krosnej

17

  1.  

Maria Zelek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

16

  1.  

Karolina Liptak

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

15

  1.  

Faustyna Zelek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

14

  1.  

Justyna Augustyn

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

13

  1.  

Natalia Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

12

  1.  

Julia Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

11

  1.  

Kocoń Joanna

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

10

  1.  

Małgorzata Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

9

  1.  

Natalia Rosiek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

8

  1.  

Zuzanna Joniec

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

7

  1.  

Kornelia Uryga

Szkoła Podstawowa w Krosnej

6

  1.  

Natalia Zelek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

5

  1.  

Jolanta Jonik

Szkoła Podstawowa w Sechnej

4

  1.  

Martyna Matras

Szkoła Podstawowa w Krosnej

3

  1.  

Amelia Zelek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

2

 

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 19+16+8 = 43

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 18+12+9 = 39

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 14+10+2 = 26

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 17+6+3 = 26

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 21+20+0 = 41

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 15+13+7 = 35

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 11+5+4 = 20

 

 

Dziewczęta rocznik 2005

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Iwona Michura

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

21

  1.  

Aleksandra Rosiek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

20

  1.  

Natalia Gawron

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

19

  1.  

Małgorzata Gołab

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

18

  1.  

Aneta Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

17

  1.  

Agata Zelek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

16

  1.  

Agata Rosiek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

15

  1.  

Joanna Faron

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

14

  1.  

Emilia Ceglarek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

13

  1.  

Katarzyna Knurowska

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

12

  1.  

Zuzanna Firlej

Szkoła Podstawowa w Żmiacej

11

  1.  

Klaudia Grzegorzek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

10

  1.  

Katarzyna Krawczyk

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

9

  1.  

Marta Zelek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

8

  1.  

Dominika Nowak

Szkoła Podstawowa w Krosnej

7

  1.  

Emilia Oleksy

Szkoła Podstawowa w Laskowej

6

  1.  

Marcelina Gawron

Szkoła Podstawowa w Laskowej

5

  1.  

Katarzyna Kołodziej

Szkoła Podstawowa w Krosnej

4

  1.  

Małgorzata Zelek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

3

  1.  

Agnieszka Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

2

 

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 13+6+5 = 24

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 21+17+14 = 52

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 16+12+9 = 37

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 7+4+3 = 14

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 15+11+0 = 26

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 20+19+18 = 57

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 10+8+2 = 20

 

 

Dziewczęta rocznik 2004

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Wiktoria Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

21

  1.  

Justyna Surdziel

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

20

  1.  

Natalia Zelek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

19

  1.  

Joanna Florek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

18

  1.  

Agnieszka Zelek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

17

  1.  

Izabela Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

16

  1.  

Anna Kęder

Szkoła Podstawowa w Krosnej

15

  1.  

Dorota Jonik

Szkoła Podstawowa w Sechnej

14

  1.  

Karolina Frączek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

13

  1.  

Alicja Bednarek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

12

  1.  

Zuzanna Zelek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

11

  1.  

Katarzyna Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

10

  1.  

Natalia Woźniak

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

9

  1.  

Justyna Waligóra

Szkoła Podstawowa w Sechnej

8

  1.  

Justyna Zelek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

7

  1.  

Magdalena Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

6

  1.  

Paulina Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Laskowej

5

 

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 18+13+5 = 36

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 16+12+9 = 37

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 0+0+0 = 0

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 21+15+11 = 47

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 7+6+0 = 13

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 20+19+17 = 56

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 14+10+8 = 32

 

Zestawienie zbiorcze:

Szkoła

Rocznik 2006

Rocznik 2005

Rocznik 2004

Punkty razem

Miejsce

Szkoła Podstawowa w Laskowej

43

24

36

103

III

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

39

52

37

128

II

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

26

37

0

63

VII

Szkoła Podstawowa w Krosnej

26

14

47

87

IV

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

41

26

13

80

V

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

35

57

56

148

I

Szkoła Podstawowa w Sechnej

20

20

32

72

VI

 

 

  • Drużynowe biegi przełajowe chłopców

    Rocznik 2006 – 3 zawodników

    Rocznik 2005 – 3 zawodników

    Rocznik 2004 – 3 zawodników

 

Chłopcy rocznik 2006

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Mateusz Tokarz

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

21

  1.  

Jakub Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

20

  1.  

Adrian Filipek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

19

  1.  

Dominik Rosiek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

18

  1.  

Michał Pajor

Szkoła Podstawowa w Sechnej

17

  1.  

Szymon Wiśniowski

Szkoła Podstawowa w Laskowej

16

  1.  

Mateusz Trojan

Szkoła Podstawowa w Laskowej

15

  1.  

Krzysztof Stach

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

14

  1.  

Kacper Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

13

  1.  

Kacper Kołodziej

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

12

  1.  

Gabriel Stach

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

11

  1.  

Mariusz Pasionek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

10

  1.  

Adrian Orzeł

Szkoła Podstawowa w Sechnej

9

  1.  

Michał Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

8

  1.  

Adam Kocoń

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

7

  1.  

Dawid Pławecki

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

6

  1.  

Marcin Zelek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

5

  1.  

Łukasz Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

4

  1.  

Kacper Szczygieł

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

3

  1.  

Dawid Pokrzywa

Szkoła Podstawowa w Krosnej

2

  1.  

Krystian Hołyst

Szkoła Podstawowa w Krosnej

1

 

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 20+16+15 = 51

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 8+10+4 = 22

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 11+7+6 = 24

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 13+2+1 = 16

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 21+3+5 = 29

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 18+14+12 = 44

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 19+17+9 = 45

 

 

Chłopcy rocznik 2005

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Kacper Daleki

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

21

  1.  

Przemysław Orzeł

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

20

  1.  

Wojciech Chochliński

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

19

  1.  

Karol Zelek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

18

  1.  

Wojciech Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

17

  1.  

Szymon Kotlarz

Szkoła Podstawowa w Laskowej

16

  1.  

Marcin Pławecki

Szkoła Podstawowa w Krosnej

15

  1.  

Jakub Bobowski

Szkoła Podstawowa w Laskowej

14

  1.  

Wojciech Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

13

  1.  

Jan Papierz

Szkoła Podstawowa w Laskowej

12

  1.  

Jakub Stach

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

11

  1.  

Kamil Grzegorzek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

10

  1.  

Damian Pławecki

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

9

  1.  

Oktay Yusmenov

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

8

  1.  

Kamil Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

7

  1.  

Dominik Chełmecki

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

6

  1.  

Patryk Pajor

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

5

  1.  

Kamil Joniec

Szkoła Podstawowa w Sechnej

4

  1.  

Jakub Pasionek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

3

  1.  

Dawid Orzeł

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

2

 

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 16+14+12 = 42

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 17+13+6 = 36

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 20+9+2 = 31

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 15+7+3 = 25

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 21+5+0 = 26

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 19+11+8 = 38

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 18+10+4 = 32

 

Chłopcy rocznik 2004

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Karol Śmiałek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

21

  1.  

Szymon Pławecki

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

20

  1.  

Paweł Gołdyn

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

19

  1.  

Daniel Zelek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

18

  1.  

Mateusz Król

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

17

  1.  

Karol Sądel

Szkoła Podstawowa w Laskowej

16

  1.  

Sebastian Pajor

Szkoła Podstawowa w Sechnej

15

  1.  

Filip Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

14

  1.  

Michał Repetowski

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

13

  1.  

Łukasz Czyżycki

Szkoła Podstawowa w Krosnej

12

  1.  

Mateusz Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

11

  1.  

Bartłomiej Michorczyk

Szkoła Podstawowa w Laskowej

10

  1.  

Dominik Jonik

Szkoła Podstawowa w Krosnej

9

  1.  

Bartosz Tajs

Szkoła Podstawowa w Laskowej

8

  1.  

Mikołaj Lisek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

7

  1.  

Kacper Dutka

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

6

  1.  

Dawid Stachoń

Szkoła Podstawowa w Sechnej

5

  1.  

Jakub Kocoń

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

4

 

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 16+10+8 = 34

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 17+14+7 = 38

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 6+4+0 = 10

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 20+12+9 = 41

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 19+0+0 = 19

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 21+18+13 = 52

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 15+11+5 = 31

 

Zestawienie zbiorcze:

Szkoła

Rocznik 2006

Rocznik 2005

Rocznik 2004

Punkty razem

Miejsce

Szkoła Podstawowa w Laskowej

51

42

34

127

II

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

22

36

38

96

IV

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

24

31

10

65

VII

Szkoła Podstawowa w Krosnej

16

25

41

82

V

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

29

26

19

74

VI

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

44

38

52

134

I

Szkoła Podstawowa w Sechnej

45

32

31

108

III

 


 

Gimnazja

  • Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Rocznik 2004 i starsze – 10 dziewcząt i 10 chłopców

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach – I miejsce

Publiczne Gimnazjum w Laskowej – II miejsce

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach – I miejsce

Publiczne Gimnazjum w Laskowej – II miejsce

 

Godziny otwarcia:

Biuro GOKSiT
Poniedziałek – Piątek
                730  - 1530

Gminna Biblioteka Publiczna w Laskowej
 Poniedziałek 900 – 1700
 Wtorek 800 – 1900
 Środa 800 – 1600
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1900

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujanowicach
 Poniedziałek 800 – 1600
 Wtorek 800 – 1600
 Środa 900 – 1700
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1700

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 2

W poprzednim tygodniu: 101

W tym miesiącu: 251

W poprzednim miesiącu: 337

Wszystkich: 11176