Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej

Wyniki rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2017/2018

Utworzono dnia 14.06.2018

PODSUMOWANIE

 

przebiegu rywalizacji sportowej Szkół Podstawowych Gminy Laskowa - ,,Igrzyska Dzieci” w roku szkolnym 2017/18 organizowanej wg kalendarza imprez przez Urząd Gminy w Laskowej i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej oraz nauczycieli w-f w szkołach.

 

Odbyły się następujące imprezy sportowe:

  1. Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - Laskowa 26.09.2017 r.

  2. Drużynowe biegi przełajowe chłopców - Laskowa 26.09.2017 r.

  3. Halowa - piłka nożna dziewcząt - Ujanowice 05.10.2017 r.

  4. Halowa - piłka nożna chłopców - Ujanowice 06.10.2017 r.

  5. Tenis stołowy dziewcząt indywidualnie - Laskowa 06.11.2017 r.

  6. Tenis stołowy dziewcząt drużynowo - Laskowa 06.11.2017 r.

  7. Tenis stołowy chłopców indywidualnie - Laskowa 07.11.2017 r.

  8. Tenis stołowy chłopców drużynowo - Laskowa 07.11.2017 r.

  9. Mini- piłka siatkowa dziewcząt - Kamionka Mała 07.03. 2018 r.

  10. Mini- piłka siatkowa chłopców - Kamionka Mała 08.03. 2018 r

  11. Mini-piłka ręczna dziewcząt - Kamionka Mała 11.04.2018 r.

  12. Mini-piłka ręczna chłopców - Kamionka Mała 17.04.2018 r.

  13. Mini-piłka nożna chłopców - Ujanowice 14.05.2018 r.

 

Komisja sędziowska w składzie:

  • Pajor Zdzisław – dyrektor GOKSiT

  • Mordarski Dominik – nauczyciel w-f w Laskowej

  • Tokarz Paweł – nauczyciel w-f w Krosnej

 

ustaliła, że wszystkie w/w dyscypliny punktowane będą odpowiednio:

I miejsce - 7 pkt.

II miejsce - 6 pkt.

III miejsce - 5 pkt. itd.

W wyniku odbytej rywalizacji ustalono dla szkół następujące punkty za poszczególne dyscypliny:

Nazwa

Dyscypliny:

Szkoła Podstawowa:

Jaworzna

Laskowa

Krosna

Ujanowice

Kamionka M.

Żmiąca

Sechna

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

6

5

4

7

1

3

2

Drużynowe biegi przełajowe chłopców

4

6

3

7

1

2

5

Halowa piłka nożna dziewcząt

6

3

5

7

4

1

2

Halowa piłka nożna chłopców

2

3

4

7

6

Nie brała udziału zawodach

5

Tenis stołowy dziewcząt indywidualnie

4

3

6

5

2

7

4

Tenis stołowy dziewcząt drużynowo

4

1

5

3

2

7

6

Tenis stołowy chłopców indywidualnie

5

1

7

3

6

2

4

Tenis stołowy chłopców drużynowo

3

1

7

2

5

6

4

Mini - piłka siatkowa dziewcząt

4

6

7

5

3

2

1

Mini - piłka siatkowa chłopców

2

7

6

4

5

1

3

Mini-piłka ręczna dziewcząt

4

3

6

7

5

1

2

Mini - piłka ręczna chłopców

1

6

3

5

7

2

4

Mini - piłka nożna chłopców

1

7

3

5

6

2

4

 

Razem punktów:

 

46

52

66

67

53

36

46

W klasyfikacji za cały rok szkolny 2017/18 największą ilość punktów i puchary zdobyły drużyny: dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Ujanowicach i drużyny chłopców ze Szkoły Podstawowej w Kamionce Małej.

 

DZIEWCZĘTA:

1. Szkoła Podstawowa w Ujanowicach - 34 pkt.

2. Szkoła Podstawowa w Krosnej - 33 pkt.

3. Szkoła Podstawowa w Jaworznej - 28 pkt.

4. Szkoła Podstawowa w Laskowej - 21 pkt.

4. Szkoła Podstawowa w Żmiącej - 21 pkt.

5. Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej - 17 pkt.

5. Szkoła Podstawowa w Sechnej - 17 pkt.

 

CHŁOPCY:

1. Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej - 36 pkt.

2. Szkoła Podstawowa w Krosnej - 33 pkt.

2. Szkoła Podstawowa w Ujanowicach - 33 pkt.

3. Szkoła Podstawowa w Laskowej - 31 pkt.

4. Szkoła Podstawowa w Sechnej - 29 pkt.

5. Szkoła Podstawowa w Jaworznej - 18 pkt.

6. Szkoła Podstawowa w Żmiącej - 15 pkt.

 

Drużyna, która zwyciężyła daną konkurencję – miała prawo reprezentowania Gminy Laskowa w rozgrywkach MOS Powiatu Limanowskiego.

 


PODSUMOWANIE

 

przebiegu rywalizacji sportowej Publicznych Gimnazjów Gminy Laskowa- Igrzyska Młodzieży w roku szkolnym 2017/18 organizowanej wg kalendarza imprez przez Urząd Gminy i GOKSiT w Laskowej oraz nauczycieli w-f w gimnazjach.

 

Odbyły się następujące zawody sportowe: 1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - Laskowa 26.09. 2017 r.

2. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - Laskowa 26.09. 2017 r.

3. Halowa piłka nożna dziewcząt - Ujanowice 04.10.2017 r.

4. Halowa piłka nożna chłopców - Ujanowice 04.10.2017 r.

5. Tenis stołowy dziewcząt indywidualnie - Laskowa 08.11.2017 r.

6. Tenis stołowy chłopców indywidualnie - Laskowa 08.11.2017 r.

7. Tenis stołowy dziewcząt drużynowo - Laskowa 08.11.2017 r.

8. Tenis stołowy chłopców drużynowo - Laskowa 08.11.2017 r.

9. Piłka koszykowa dziewcząt - Ujanowice 13.11.2017 r.

10. Piłka koszykowa chłopców - Ujanowice 13.11.2017 r.

13. Piłka siatkowa dziewcząt - Ujanowice 12.12.2017 r.

14. Piłka siatkowa chłopców - Ujanowice 12.12.2017 r.

15. Piłka ręczna dziewcząt - Laskowa 20.03.2018 r.

16. Piłka ręczna chłopców - Laskowa 20.03.2018 r.

17. Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - Laskowa 23.04.2018 r.

18.Drużynowe biegi przełajowe chłopców - Laskowa 23.04.2018 r.

17. Piłka nożna ( ORLIK) chłopców - Laskowa 08.05.2018 r.

18. Plażowa piłka siatkowa dziewcząt - Laskowa 10.05.2018 r.

19. Plażowa piłka siatkowa chłopców - Laskowa 10.05.2018 r.

Komisja sędziowska w składzie:

  • Pajor Zdzisław – dyrektor GOKSiT

  • Zawada Tomasz – nauczyciel w-f G P Laskowej

  • Sobol Teresa – nauczyciel w-f G P Ujanowicach

ustaliła, że wszystkie w/w dyscypliny punktowane będą odpowiednio:

 

I miejsce - 7 pkt. (Mistrz Gminy w danej konkurencji)

II miejsce - 4 pkt.

W wyniku odbytej rywalizacji ustalono następujące punkty za poszczególne dyscypliny:

Nazwa Dyscypliny

Gimnazjum

Laskowa

Ujanowice

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

4

7

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

4

7

Halowa piłka dziewcząt

4

7

Halowa piłka chłopców

4

7

Tenis stołowy dziewcząt indywidualnie

7

4

Tenis stołowy chłopców indywidualnie

4

7

Tenis stołowy dziewcząt drużynowo

7

4

Tenis stołowy chłopców drużynowo

4

7

Piłka koszykowa dziewcząt

4

7

Piłka koszykowa chłopców

4

7

Piłka siatkowa dziewcząt

4

7

Piłka siatkowa chłopców

7

4

Piłka ręczna dziewcząt

4

7

Piłka ręczna chłopców

4

7

Drużynowe biegi przełajowe

dziewcząt

7

4

Drużynowe biegi przełajowe

chłopców

4

7

Piłka nożna chłopców (ORLIK)

4

7

Plażowa piłka siatkowa dziewcząt

4

7

Plażowa piłka siatkowa

chłopców

4

7

Razem punktów:

88

121

W klasyfikacji za cały rok szkolny drużyny zdobyły odpowiednio:

DZIEWCZĘTA:

 

  1. Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach - 54 punkty

  2. Publiczne Gimnazjum w Laskowej - 45 punktów

CHŁOPCY:

 

  1. Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach - 67 punktów

  2. Publiczne Gimnazjum w Laskowej - 43 punkty

Drużyna, która zwyciężyła daną konkurencję – reprezentowała Gminę Laskowa w rozgrywkach organizowanych przez MOS Powiatu Limanowskiego.

W każdej dyscyplinie zwycięskie drużyny otrzymały za pierwsze miejsce pamiątkowy dyplom.

Fundatorem pucharów dla zwycięzców w punktacji :

  • Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach – drużyna dziewcząt

  • Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach – drużyna chłopców

był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Laskowej .

 

Godziny otwarcia:

Biuro GOKSiT
Poniedziałek – Piątek
                730  - 1530

Gminna Biblioteka Publiczna w Laskowej
 Poniedziałek 900 – 1700
 Wtorek 800 – 1900
 Środa 800 – 1600
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1900

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujanowicach
 Poniedziałek 800 – 1600
 Wtorek 800 – 1600
 Środa 900 – 1700
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1700

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 38

W poprzednim tygodniu: 110

W tym miesiącu: 281

W poprzednim miesiącu: 500

Wszystkich: 12103