Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej

Zawody sportowe - biegi (04.10.2018 r.) - wyniki!

Utworzono dnia 05.10.2018

W dniu 04 października 2018 roku odbyły się zawody sportowe Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych – biegi przełajowe i sztafetowe dziewcząt i chłopców, zaplanowane do realizacji w roku szkolnym 2018/2019, zgodnie z kalendarzem gminnych zawodów sportowych na rok szkolny 2018/2019, opracowanym według kalendarza MOS powiatu limanowskiego.

 

Szkoły Podstawowe

  • Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

    Klasa VI – 3 zawodniczki

    Klasa VII – 3 zawodniczki

    Klasa VIII – 3 zawodniczki

 

Dziewczęta klasa VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Klaudia Augustyn

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

21

  1.  

Julita Chełmecka

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

20

  1.  

Martyna Wątroba

Szkoła Podstawowa w Laskowej

19

  1.  

Natalia Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworzna

18

  1.  

Aneta Filipowicz

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

17

  1.  

Julia Kuzon

Szkoła Podstawowa w Krosnej

16

  1.  

Julia Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

15

  1.  

Joanna Gołąb

Szkoła Podstawowa w Laskowej

14

  1.  

Joanna Faron

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

13

  1.  

Agnieszka Pociecha

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

12

  1.  

Aneta Śmiałek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

11

  1.  

Agata Mrózek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

10

  1.  

Karolina Liptak

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

9

  1.  

Marta Zelek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

8

  1.  

Jolanta Jonik

Szkoła Podstawowa w Sechnej

7

  1.  

Klaudia Mrozowska

Szkoła Podstawowa w Krosnej

6

  1.  

Magdalena Filipowicz

Szkoła Podstawowa w Zmiącej

5

  1.  

Wiktoria Zelek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

4

  1.  

Kornelia Uryga

Szkoła Podstawowa w Krosnej

3

  1.  

Aleksandra Filipek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

2

  1.  

Bożena Orzeł

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

1

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 19+14+10 = 43

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 20+18+13 = 51

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 4+ 2+ 1 = 7

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 16+ 6+ 3 = 25

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 21+17+ 5 = 43

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 12+11+ 9 = 32

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 15+ 8+ 7 = 30

Dziewczęta klasa VII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Aneta Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

21

  1.  

Martyna Gołąb

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

20

  1.  

Emilia Jędrzejek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

19

  1.  

Aleksandra Rosiek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

18

  1.  

Agata Rosiek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

17

  1.  

Faustyna Zelek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

16

  1.  

Dominika Nowak

Szkoła Podstawowa w Krosnej

15

  1.  

Zuzanna Firlej

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

14

  1.  

Małgorzata Zelek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

13

  1.  

Aleksandra Lupa

Szkoła Podstawowa w Laskowej

12

  1.  

Katarzyna Grzegorzek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

11

  1.  

Anna Zelek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

10

  1.  

Beata Wąsik

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

9

  1.  

Agnieszka Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

8

  1.  

Joanna Kocoń

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

7

  1.  

Emilia Ceglarek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

6

  1.  

Joanna Filipek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

5

  1.  

Iwona Zabrzeńska

Szkoła Podstawowa w Sechnej

4

  1.  

Justyna Augustyn

Szkoła Podstawowa w Krosnej

3

  1.  

Klaudia Grzegorzek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

2

  1.  

Amelia Zelek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

1

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 12+10+ 6 = 28

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 21+ 9+ 8 = 38

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 16+ 7+ 1 = 24

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 15+13+ 3 = 31

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 17+14+ 5 = 36

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 20+19+18 = 57

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 11+ 4+ 2 = 17

Dziewczęta Klasa VIII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Wiktoria Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

21

  1.  

Izabela Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

20

  1.  

Iwona Michura

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

19

  1.  

Justyna Surdziel

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

18

  1.  

Monika Augustyn

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

17

  1.  

Anna Kęder

Szkoła Podstawowa w Krosnej

16

  1.  

Patrycja Wróbel

Szkoła Podstawowa w Laskowej

15

  1.  

Katarzyna Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

14

  1.  

Katarzyna Jonik

Szkoła Podstawowa w Laskowej

13

  1.  

Angelika Garbacz

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

12

  1.  

Justyna Nowak

Szkoła Podstawowa w Laskowej

11

  1.  

Dominika Starzyk

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

10

  1.  

Katarzyna Knurowska

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

9

  1.  

Magdalena Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

8

  1.  

Emilia Zabrzeńska

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

7

  1.  

Dorota Jonik

Szkoła Podstawowa w Sechnej

6

  1.  

Patrycja Starzyk

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

5

  1.  

Marta Rosiek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

4

  1.  

Wiktoria Grzegorzek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

3

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 15+13+11 = 39

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 20+19+ 7 = 46

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 9+ 0+ 0 = 9

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 21+16+ 4 = 41

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 10+ 8+ 5 = 23

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 18+17+12 = 47

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 14+ 6+ 3 = 23

 

Zestawienie zbiorcze:

Szkoła

Klasa VI

Klasa VII

Klasa VIII

Punkty razem

Miejsce

Szkoła Podstawowa w Laskowej

43

28

39

110

III

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

51

38

46

135

II

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

7

24

9

40

VII

Szkoła Podstawowa w Krosnej

25

31

41

97

V

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

43

36

23

102

IV

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

32

57

47

136

I

Szkoła Podstawowa w Sechnej

30

17

23

70

VI

 

  • Drużynowe biegi przełajowe chłopców

    Klasa VI – 3 zawodników

    Klasa VII – 3 zawodników

    Klasa VIII – 3 zawodników

 

Chłopcy klasa VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Adrian Filipek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

21

  1.  

Szymon Wiśniowski

Szkoła Podstawowa w Laskowej

20

  1.  

Adrian Orzeł

Szkoła Podstawowa w Sechnej

19

  1.  

Gabriel Stach

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

18

  1.  

Łukasz Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

17

  1.  

Mateusz Tokarz

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

16

  1.  

Patryk Durda

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

15

  1.  

Damian Pławecki

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

14

  1.  

Jakub Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

13

  1.  

Wojciech Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

12

  1.  

Filip Woźniak

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

11

  1.  

Kacper Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

10

  1.  

Michał Pajor

Szkoła Podstawowa w Sechnej

9

  1.  

Oliwier Kołodnicki

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

8

  1.  

Norbert Uryga

Szkoła Podstawowa w Laskowej

7

  1.  

Dawid Pokrzywa

Szkoła Podstawowa w Krosnej

6

  1.  

Dominik Rosiek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

5

  1.  

Marcin Orzeł

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

4

  1.  

Adam Kocoń

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

3

  1.  

Krzysztof Chełmecki

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

2

  1.  

Krystian Hołyst

Szkoła Podstawowa w Krosnej

1

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 20+13+ 7 = 40

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 17+12+11 = 40

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 18+14+ 3 = 35

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 10+ 6+ 1 = 17

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 16+ 8+ 4 = 28

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 15+ 5+ 2 = 22

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 21+19+ 9 = 49

Chłopcy klasa VII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Wojciech Chochliński

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

21

  1.  

Mateusz Król

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

20

  1.  

Jakub Bobowski

Szkoła Podstawowa w Laskowej

19

  1.  

Filip Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

18

  1.  

Przemysław Orzeł

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

17

  1.  

Bartłomiej Michorczyk

Szkoła Podstawowa w Laskowej

16

  1.  

Jan Papież

Szkoła Podstawowa w Laskowej

15

  1.  

Arkadiusz Orzeł

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

14

  1.  

Michał Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

13

  1.  

Marek Filipek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

12

  1.  

Dominik Chochliński

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

11

  1.  

Kamil Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

10

  1.  

Kamil Joniec

Szkoła Podstawowa w Sechnej

9

  1.  

Dawid Pławecki

Szkoła Podstawowa w Krosnej

8

  1.  

Dawid Pławecki

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

7

  1.  

Mariusz Pasionek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

6

  1.  

Kamil Kiławiec

Szkoła Podstawowa w Sechnej

5

  1.  

Mariusz Filipek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

4

  1.  

Patryk Pajor

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

3

  1.  

Jakub Pasionek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

2

  1.  

Jakub Stach

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

1

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 19+16+15 = 50

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 18+13+ 6 = 37

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 20+17+ 7 = 44

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 10+ 8+ 2 = 20

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 14+ 4+ 3 = 21

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 21+11+ 1 = 33

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 12+ 9+ 5 = 26

Chłopcy klasa VIII

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Punkty

  1.  

Szymon Pławecki

Szkoła Podstawowa w Krosnej

21

  1.  

Kacper Gonet

Szkoła Podstawowa w Laskowej

20

  1.  

Karol Waligóra

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

19

  1.  

Paweł Gołdyn

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

18

  1.  

Karol Sądel

Szkoła Podstawowa w Laskowej

17

  1.  

Sebastian Pajor

Szkoła Podstawowa w Sechnej

16

  1.  

Bartosz Pajor

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

15

  1.  

Jakub Kocoń

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

14

  1.  

Eryk Duchnik

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

13

  1.  

Dominik Jonik

Szkoła Podstawowa w Krosnej

12

  1.  

Krzysztof Jędrzejek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

11

  1.  

Daniel Zelek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

10

  1.  

Dominik Chełmecki

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

9

  1.  

Kacper Dutka

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

8

  1.  

Mateusz Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

7

  1.  

Marcin Filipowicz

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

6

  1.  

Dominik Hejmo

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

5

  1.  

Jakub Piegza

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

4

  1.  

Mikołaj Gocal

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

3

  1.  

Dawid Stachoń

Szkoła Podstawowa w Sechnej

2

Punktacja zbiorcza:

Szkoła Podstawowa w Laskowej: 20+17+11 = 48

Szkoła Podstawowa w Jaworznej: 9+ 4+ 3 = 16

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej: 14+13+ 8 = 35

Szkoła Podstawowa w Krosnej: 21+12+ 0 = 33

Szkoła Podstawowa w Żmiącej: 18+ 6+ 5 = 29

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach: 19+15+10 = 44

Szkoła Podstawowa w Sechnej: 16+ 7+ 2 = 25

 

Zestawienie zbiorcze:

Szkoła

Klasa VI

Klasa VII

Klasa VIII

Punkty razem

Miejsce

Szkoła Podstawowa w Laskowej

40

50

48

138

I

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

40

37

16

93

V

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

35

44

35

114

II

Szkoła Podstawowa w Krosnej

17

20

33

70

VII

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

28

21

29

78

VI

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

22

33

44

99

IV

Szkoła Podstawowa w Sechnej

49

26

25

100

III

 

 

 


 

Gimnazja

  • Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Klasa III – 10 dziewcząt i 10 chłopców

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

  • Publiczne Gimnazjum w Laskowej – I miejsce

 

  • Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach – II miejsce

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

  • Publiczne Gimnazjum w Laskowej – I miejsce

 

  • Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach – II miejsce

 

Godziny otwarcia:

Biuro GOKSiT
Poniedziałek – Piątek
                730  - 1530

Gminna Biblioteka Publiczna w Laskowej
 Poniedziałek 900 – 1700
 Wtorek 800 – 1900
 Środa 800 – 1600
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1900

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujanowicach
 Poniedziałek 800 – 1600
 Wtorek 800 – 1600
 Środa 900 – 1700
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1700

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 38

W poprzednim tygodniu: 110

W tym miesiącu: 281

W poprzednim miesiącu: 500

Wszystkich: 12103