Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej

Sport szkolny - kalendarz 2017/2018

Kalendarz gminnych zawodów sportowych na rok szkolny 2017/2018

opracowany według kalendarza MOS powiatu limanowskiego

organizowanych przez Urząd Gminy , nauczycieli kultury fizycznej i GOKSiT w Laskowej

- IGRZYSKA DZIECI -

 

Lp. Data: Nazwa imprezy / dyscyplina: Miejsce Godzina Uwagi:
  1.  

26.09.2017

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

Laskowa

10:30

 

Rocznik 2006– 3 zawodniczki

Rocznik 2005 – 3 zawodniczki

Rocznik 2004 – 3 zawodniczki

  1.  

26.09.2017

Drużynowe biegi przełajowe chłopców

Laskowa

10:30

 

Rocznik 2006 – 3 zawodników

Rocznik 2005– 3 zawodników

Rocznik 2004 – 3 zawodników

  1.  

5.10.2017

Halowa mini - piłka nożna dziewcząt

Ujanowice

11:00

 

4 zawodniczki + rezerwa

Rocznik 2004 i młodsze

  1.  

6.10.2017

Halowa mini - piłka nożna chłopców

Ujanowice

11:00

 

4 zawodników + rezerwa

Rocznik 2004 i młodsi

  1.  

6.11.2017

Tenis stołowy dziewcząt - indywidualnie

Laskowa

09:00

 

Rocznik 2007 lub młodsze – 2 zawodniczki

Rocznik 2005 lub młodsze – 2 zawodniczki

  1.  

6.11.2017

Tenis stołowy dziewcząt - drużynowo

Laskowa

09:00

(po zak. zaw. ind.)

2 zaw. + rezerwa (debel)

Rocznik 2005 lub młodsze

  1.  

7.11.2017

Tenis stołowy chłopców - indywidualnie

Laskowa

09:00

 

Rocznik 2007 lub młodsi– 2 zawodników

Rocznik 2005 lub młodsi – 2 zawodników

  1.  

7.11.2017

Tenis stołowy chłopców - drużynowo

Laskowa

09:00

(po zak. zaw. ind.)

2 zaw. + rezerwa (debel)

Rocznik 2005 lub młodsi

  1.  

7.03.2018

Mini - piłka siatkowa dziewcząt

Kamionka Mała

10:00

 

4 zaw.(I set) + 4 zaw.(II set) + rezerwa

Rocznik 2004 i młodsze

  1.  

9.03.2018

Mini - piłka siatkowa chłopców

Kamionka Mała

10:00

 

4 zaw.(I set) + 4 zaw.(II set) + rezerwa

Rocznik 2004 i młodsi

  1.  

10.04.2018

Mini – piłka ręczna dziewcząt

Jaworzna

10:00

 

7 zawodniczek + rezerwa

Rocznik 2004 i młodsze

  1.  

12.04.2018

Mini – piłka ręczna chłopców

Jaworzna

10:00

 

7 zawodniczek + rezerwa

Rocznik 2004 i młodsi

  1.  

14.05.2018

Mini – piłka nożna chłopców

Ujanowice

10:00

 

5 zawodników. + rezerwa

Rocznik 2004 i młodsi

 

 

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ -

Lp. Data: Nazwa imprezy / dyscyplina Miejsce: Godzina: Uwagi:
  1.  

26.09.2017

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Laskowa

12:00

 

10 dziewcząt i 10 chłopców

Rocznik 2004 i starsze

  1.  

4.10.2017

Halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców

Ujanowice

11:00

 

5 zawodników + rezerwa

Rocznik 2003 i starsze

  1.  

30.10.2017

Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców

Ujanowice

11:00:00

4 zawodników + rezerwa

Rocznik 2003 i starsze

  1.  

8.11.2017

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców indywidualnie

Laskowa

10:00

 

4 dziewczyny. + 4 chłopców

Rocznik 2004 i starsze

  1.  

8.11.2017

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców drużynowo

Laskowa

12:00

(po zak. zaw. ind.)

2 dziew. + 2 chł. + rezerwa do debla

Rocznik 2004+ i starsze

  1.  

12.12.2017

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

Ujanowice

10:00

 

6 dziewcząt + 6 chłopców + rezerwa

Rocznik 2003 i starsze

  1.  

20.03.2018

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców

Laskowa

1.11.2000

7 dziewcząt + 7 chłopców + rezerwa

Rocznik 2003 i starsze

  1.  

23.04.2018

Drużynowe biegi przełajowe

Laskowa

11:00:00

Rocznik 2004 – 3 zawodniczki i 3 zawodników

Rocznik 2003 – 3 zawodniczki i 3 zawodników

Rocznik 2002 – 3 zawodniczki i 3 zawodników

  1.  

8.05.2018

Piłka nożna chłopców (ORLIK)

Laskowa

11:00

 

6 zaw. + rezerwa

Rocznik 2003 i starsze

  1.  

10.05.2018

Plażowa piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

Laskowa

11:00:00

2 dziewczyny + 2 chłopców

Rocznik 2003 i starsze

 

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia:

Biuro GOKSiT
Poniedziałek – Piątek
                730  - 1530

Gminna Biblioteka Publiczna w Laskowej
 Poniedziałek 900 – 1700
 Wtorek 800 – 1900
 Środa 800 – 1600
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1900

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujanowicach
 Poniedziałek 800 – 1600
 Wtorek 800 – 1600
 Środa 900 – 1700
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1700

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny