Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej

Igrzyska Młodzieży - Tenis stołowy, wyniki!

Utworzono dnia 14.11.2017

Igrzyska Młodzieży

Tenis stołowy dziewcząt indywidualnie,

Laskowa, 08.11.2017r.

 

Rocznik 2004 i starsze

L.P.

Imię i Nazwisko

Szkoła

Miejsce

Punkty

 

  1.  

Natalia Piegza

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

I

16

  1.  

Iza Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

II

15

  1.  

Patrycja Filipek

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

III

14

  1.  

Paulina Pasionek

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

IV

13

  1.  

Kasia Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

V

12

  1.  

Gabrysia Zelek

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

VI

11

  1.  

Natalia Stachoń

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

VII

10

  1.  

Gabrysia Filipek

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

VIII

9

  1.  

Ewa Bukowiec

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

IX

8

  1.  

Anna Kęder

Szkoła Podstawowa w Krosnej

X

7

  1.  

Emilia Zabrzeńska

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

XI

6

  1.  

Justyna Waligóra

Szkoła Podstawowa w Sechnej

XII

5

  1.  

Monika Bobowska

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

XIII

4

  1.  

Wiktoria Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

XIV

3

  1.  

Dominika Starzyk

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

XV

2

  1.  

Karolina Zelek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

XVI

1

 

Tabela zbiorcza

Szkoła

Razem punkty

Miejsce

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

13+10+9+4= 36

II

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

16+14+11+8=49

I

 

 

 

 

 

 


Igrzyska Młodzieży

Tenis stołowy chłopców indywidualnie,

Laskowa, 08.11.2017r.

 

Rocznik 2004 i starsi

L.P.

Imię i Nazwisko

Szkoła

Miejsce

Punkty

 

  1.  

Dawid Bukowiec

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

I

16

  1.  

Wiktor wróbel

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

II

15

  1.  

Jakub Pławecki

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

III

14

  1.  

Hubert Jonik

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

IV

13

  1.  

Kamil Mrozowski

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

V

12

  1.  

Szymon Pajor

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

VI

11

  1.  

Mateusz Błaż

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

VII

10

  1.  

Dominik Jonik

Szkoła Podstawowa w Krosnej

VIII

9

  1.  

Karol Joniec

Szkoła Podstawowa w Sechnej

IX

8

  1.  

Kuba Kocoń

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

X

7

  1.  

Szymon Pławecki

Szkoła Podstawowa w Krosnej

XI

6

  1.  

Konrad Słowiński

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

XII

5

  1.  

Marcin Filipowicz

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

XIII

4

  1.  

Sebastian Pajor

Szkoła Podstawowa w Sechnej

XIV

3

  1.  

Kuba Rosiek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

XV

2

 

Tabela zbiorcza

Szkoła

Razem punkty

Miejsce

Publiczne Gimnazjum w Ujanowicach

16+14+13+12=55

I

Publiczne Gimnazjum w Laskowej

15+11+10+5=41

II

 

Godziny otwarcia:

Biuro GOKSiT
Poniedziałek – Piątek
                730  - 1530

Gminna Biblioteka Publiczna w Laskowej
 Poniedziałek 900 – 1700
 Wtorek 800 – 1900
 Środa 800 – 1600
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1900

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujanowicach
 Poniedziałek 800 – 1600
 Wtorek 800 – 1600
 Środa 900 – 1700
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1700

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny