Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej

Igrzyska Dzieci - Tenis stołowy, wyniki!

Utworzono dnia 09.11.2017

Igrzyska Dzieci

Tenis stołowy dziewcząt indywidualnie,

Laskowa, 06.11.2017r.

 

Rocznik 2007 i młodsze

L.P.

Imię i Nazwisko

Szkoła

Miejsce

Punkty

 

  1.  

Martyna Matras

Szkoła Podstawowa w Krosnej

I

14

  1.  

Julia Kuzon

Szkoła Podstawowa w Krosnej

II

13

  1.  

Zofia Daleki

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

III

12

  1.  

Zuzia Joniec

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

IV

11

  1.  

Edyta Filipowicz

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

V

10

  1.  

Karolina Liptak

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

VI

9

  1.  

Justyna Szkarłat

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

VII

8

  1.  

Julia Olchawa

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

VIII

7

  1.  

Natalia Ptaszek

Szkoła Podstawowa w Laskowej

IX

6

  1.  

Julia Tokarz

Szkoła Podstawowa w Laskowej

X

5

  1.  

Marta Zelek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

XI

4

  1.  

Bożena Orzeł

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

XII

3

  1.  

Faustyna Zelek

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

XIII

2

  1.  

Julia Augustyn

Szkoła Podstawowa w Sechnej

XIV

1

 

 

Rocznik 2005 i młodsze

L.P.

Imię i Nazwisko

Szkoła

Miejsce

Punkty

 

  1.  

Klaudia Augustyn

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

I

14

  1.  

Klaudia Grzegorzek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

II

13

  1.  

Natalia Gawron

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

III

12

  1.  

Aneta Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

IV

11

  1.  

Kasia Jonik

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

V

10

  1.  

Kasia Grzegorzek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

VI

9

  1.  

Małgosia Zelek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

VII

8

  1.  

Marcelina Gawron

Szkoła Podstawowa w Laskowej

VIII

7

  1.  

Agata Rosiek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

IX

6

  1.  

Małgosia Gołąb

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

X

5

  1.  

Justyna Nowak

Szkoła Podstawowa w Laskowej

XI

4

  1.  

Dominika Nowak

Szkoła Podstawowa w Krosnej

XII

3

  1.  

Kasia Krawczyk

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

XIII

2

  1.  

Beata Wąsik

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

XIV

1

 

Tabela zbiorcza

Szkoła

Dziewczęta

2005

Dziewczęta

2007

Razem punkty

Miejsce

Jaworzna

8

7

1

11

27

IV

Laskowa

5

6

4

7

22

V

Krosna

14

13

3

8

38

II

Żmiąca

12

10

6

14

42

I

Ujanowice

11

9

5

12

37

III

Kamionka Mała

2

3

2

10

17

VI

Sechna

1

4

13

9

27

IV

 


Igrzyska Dzieci

Tenis stołowy chłopców indywidualnie,

Laskowa, 07.11.2017r.

 

Rocznik 2007 i młodsi

L.P.

Imię i Nazwisko

Szkoła

Miejsce

Punkty

 

  1.  

Kacper Bukowiec

Szkoła Podstawowa w Krosnej

I

14

  1.  

Jakub Uryga

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

II

13

  1.  

Mateusz Włosiński

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

III

12

  1.  

Kuba Kuśnierz

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

IV

11

  1.  

Piotr Rosiek

Szkoła Podstawowa w Krosnej

V

10

  1.  

Kamil Kiławiec

Szkoła Podstawowa w Sechnej

VI

9

  1.  

Mikołaj Pajor

Szkoła Podstawowa w Sechnej

VII

8

  1.  

Adam Waligóra

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

VIII

7

  1.  

Wojtek Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

IX

6

  1.  

Krzysztof Stach

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

X

5

  1.  

Dawid Rosiek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

XI

4

  1.  

Paweł Rosiek

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

XII

3

  1.  

Dominik Sądel

Szkoła Podstawowa w Laskowej

XIII

2

  1.  

Krzysztof Nowak

Szkoła Podstawowa w Laskowej

XIV

1

 

 

Rocznik 2005 i młodsi

L.P.

Imię i Nazwisko

Szkoła

Miejsce

Punkty

 

  1.  

Dawid Pokrzywa

Szkoła Podstawowa w Krosnej

I

14

  1.  

Marcin Pławecki

Szkoła Podstawowa w Krosnej

II

13

  1.  

Wojtek Pławecki

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

III

12

  1.  

Dawid Pławecki

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

IV

11

  1.  

Kacper Dutka

Szkoła Podstawowa w Kamionce Małej

V

10

  1.  

Jakub Stach

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

VI

9

  1.  

Filip Zelek

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

VII

8

  1.  

Mateusz Król

Szkoła Podstawowa w Jaworznej

VIII

7

  1.  

Kacper Gonet

Szkoła Podstawowa w Laskowej

IX

6

  1.  

Karol Zelek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

X

5

  1.  

Adrian Filipek

Szkoła Podstawowa w Sechnej

XI

4

  1.  

Bartek Michorczyk

Szkoła Podstawowa w Laskowej

XII

3

  1.  

Kacper Daleki

Szkoła Podstawowa w Żmiącej

XIII

2

  1.  

Wojtek Filipek

Szkoła Podstawowa w Ujanowicach

XIV

1

 

Tabela zbiorcza

Szkoła

Chłopcy

2005

Chłopcy

2007

Razem punkty

Miejsce

Jaworzna

7

8

6

11

32

III

Laskowa

6

3

1

2

12

VII

Krosna

13

14

10

14

51

I

Żmiąca

2

12

3

4

21

VI

Ujanowice

1

9

5

7

22

V

Kamionka Mała

10

11

13

12

46

II

Sechna

5

4

8

9

26

IV

 

Godziny otwarcia:

Biuro GOKSiT
Poniedziałek – Piątek
                730  - 1530

Gminna Biblioteka Publiczna w Laskowej
 Poniedziałek 900 – 1700
 Wtorek 800 – 1900
 Środa 800 – 1600
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1900

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujanowicach
 Poniedziałek 800 – 1600
 Wtorek 800 – 1600
 Środa 900 – 1700
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1700

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny