Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Igrzyska Dzieci
Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Laskowa, 28.09.2021 r.
Dziewczęta, kl. IV
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Emilia Ficoń |
Laskowa |
14 |
|
Anna Pasionek |
Ujanowice |
13 |
|
Wiktoria Pajor |
Jaworzna |
12 |
|
Justyna Bukowiec |
Krosna |
11 |
|
Wiktoria Król |
Żmiąca |
10 |
|
Julia Kęska |
Laskowa |
9 |
|
Anna Zelek |
Jaworzna |
8 |
|
Faustyna Knurowska |
Krosna |
7 |
|
Lena Bukowiec |
Kamionka Mała |
6 |
|
Aleksandra Pacholik |
Ujanowice |
5 |
|
Milena Bukowiec |
Kamionka Mała |
4 |
|
Julia Pławecka |
Sechna |
3 |
|
Patrycja Augustyn |
Żmiąca |
2 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
14+9 |
23 |
I |
Jaworzna |
12+8 |
20 |
II |
Kamionka Mała |
6+4 |
10 |
V |
Krosna |
11+7 |
18 |
III |
Żmiąca |
10+2 |
12 |
IV |
Ujanowice |
13+5 |
18 |
III |
Sechna |
3 |
3 |
VI |
Uwagi: Startowała jedna zawodniczka ze Szkoły Podstawowej w Sechnej
Dziewczęta, kl. V
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Dominika Pławecka |
Krosna |
14 |
|
Zuzanna Piegza |
Kamionka Mała |
13 |
|
Dorota Golonka |
Jaworzna |
12 |
|
Amelia Grabarz |
Żmiąca |
11 |
|
Izabela Dziedzic |
Jaworzna |
10 |
|
Magdalena Woźniak |
Ujanowice |
9 |
|
Anna Filipek |
Sechna |
8 |
|
Aleksandra Sajdak |
Laskowa |
7 |
|
Aleksandra Kowalska |
Ujanowice |
6 |
|
Natalia Guzik |
Laskowa |
5 |
|
Edyta Orzeł |
Sechna |
4 |
|
Julia Kołodnicka |
Żmiąca |
3 |
|
Julia Orzeł |
Kamionka Mała |
2 |
|
Magdalena Jonik |
Krosna |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
7+5 |
12 |
IV |
Jaworzna |
12+10 |
22 |
I |
Kamionka Mała |
13+2 |
15 |
II |
Krosna |
14+1 |
15 |
II |
Żmiąca |
11+3 |
14 |
III |
Ujanowice |
9+6 |
15 |
II |
Sechna |
8+4 |
12 |
IV |
Dziewczęta, kl. VI
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Partycja Grzegorzek |
Ujanowice |
14 |
|
Natalia Pławecka |
Żmiąca |
13 |
|
Agnieszka Zelek |
Sechna |
12 |
|
Emilia Gawron |
Ujanowice |
11 |
|
Julia Jędrzejek |
Laskowa |
10 |
|
Gabriela Kita |
Laskowa |
9 |
|
Oliwia Matląg |
Jaworzna |
8 |
|
Emilia Grzyb |
Kamionka Mała |
7 |
|
Zuzanna Tokarz |
Kamionka Mała |
6 |
|
Julia Zelek |
Krosna |
5 |
|
Julia Oleksy |
Jaworzna |
4 |
|
Emilia Knurowska |
Krosna |
3 |
|
Oliwia Stachurska |
Żmiąca |
2 |
|
Amelia Oleksy |
Sechna |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
10+9 |
19 |
II |
Jaworzna |
8+4 |
12 |
V |
Kamionka Mała |
7+6 |
13 |
IV |
Krosna |
5+3 |
8 |
VI |
Żmiąca |
13+2 |
15 |
III |
Ujanowice |
14+11 |
25 |
I |
Sechna |
12+1 |
13 |
IV |
Igrzyska dzieci – punktacja łączna - dziewczęta
Szkoła |
IV |
V |
VI |
Razem |
Miejsce |
Punkty dla szkoły |
Laskowa |
23 |
12 |
19 |
54 |
II |
6 |
Jaworzna |
20 |
22 |
12 |
54 |
II |
6 |
Kamionka Mała |
10 |
15 |
13 |
38 |
IV |
4 |
Krosna |
18 |
15 |
8 |
41 |
III |
5 |
Żmiąca |
12 |
14 |
15 |
41 |
III |
5 |
Ujanowice |
18 |
15 |
25 |
58 |
I |
7 |
Sechna |
3 |
12 |
13 |
28 |
V |
3 |
Igrzyska Młodzieży
Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Laskowa, 28.09.2021 r.
Dziewczęta, kl. VII
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Magdalena Surdziel |
Ujanowice |
14 |
|
Klaudia Zelek |
Jaworzna |
13 |
|
Magdalena Chochlińska |
Ujanowice |
12 |
|
Magdalena Filipowicz |
Żmiąca |
11 |
|
Wiktoria Zelek |
Kamionka Mała |
10 |
|
Joanna Gołąb |
Laskowa |
9 |
|
Aleksandra Knurowska |
Krosna |
8 |
|
Dominika Zelek |
Krosna |
7 |
|
Agata Bukowiec |
Jaworzna |
6 |
|
Natalia Zelek |
Sechna |
5 |
|
Dagmara Kołodziej |
Laskowa |
4 |
|
Martyna Zelek |
Żmiaca |
3 |
|
Anna Jonik |
Sechna |
2 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
9+4 |
13 |
V |
Jaworzna |
13+6 |
19 |
II |
Kamionka Mała |
10 |
10 |
VI |
Krosna |
8+7 |
15 |
III |
Żmiąca |
11+3 |
14 |
IV |
Ujanowice |
14+12 |
26 |
I |
Sechna |
5+2 |
7 |
VII |
Uwagi: Startowała jedna zawodniczka ze Szkoły Podstawowej w Kamionce Małej
Dziewczęta, kl. VIII
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Natalia Zelek |
Jaworzna |
14 |
|
Agnieszka Pociecha |
Ujanowice |
13 |
|
Agata Ptaszek |
Jaworzna |
12 |
|
Joanna Filipek |
Ujanowice |
11 |
|
Faustyna Zelek |
Kamionka Mała |
10 |
|
Natalia Ptaszek |
Laskowa |
9 |
|
Julia Augustyn |
Sechna |
8 |
|
Edyta Filipowicz |
Żmiąca |
7 |
|
Patrycja Starzyk |
Żmiąca |
6 |
|
Marta Zelek |
Sechna |
5 |
|
Julia Kuzon |
Krosna |
4 |
|
Martyna Matras |
Krosna |
3 |
|
Bożena Orzeł |
Kamionka Mała |
2 |
|
Karolina Dudek |
Laskowa |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
9+1 |
10 |
V |
Jaworzna |
14+12 |
26 |
I |
Kamionka Mała |
10+2 |
12 |
IV |
Krosna |
4+3 |
7 |
VI |
Żmiąca |
7+6 |
13 |
III |
Ujanowice |
13+11 |
24 |
II |
Sechna |
8+5 |
13 |
III |
Igrzyska młodzieży– punktacja łączna – dziewczęta
Szkoła |
Klasa VII |
Klasa VIII |
Razem |
Miejsce |
Punkty dla szkoły |
Laskowa |
13 |
10 |
23 |
IV |
4 |
Jaworzna |
19 |
26 |
45 |
II |
6 |
Kamionka Mała |
10 |
12 |
22 |
V |
3 |
Krosna |
15 |
7 |
22 |
V |
3 |
Żmiąca |
14 |
13 |
27 |
III |
5 |
Ujanowice |
26 |
24 |
50 |
I |
7 |
Sechna |
7 |
13 |
20 |
VI |
2 |
Igrzyska Dzieci
Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Laskowa, 28.09.2021 r.
Chłopcy, kl. IV
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Filip Augustyn |
Jaworzna |
14 |
|
Mateusz Chełmecki |
Jaworzna |
13 |
|
Piotr Frączek |
Laskowa |
12 |
|
Patryk Karcz |
Laskowa |
11 |
|
Dominik Knurowski |
Krosna |
10 |
|
Arkadiusz Krzyżak |
Ujanowice |
9 |
|
Antoni Grzyb |
Kamionka Mała |
8 |
|
Andrzej Filipek |
Sechna |
7 |
|
Krystian Grzegorzek |
Ujanowice |
6 |
|
Wiktor Augustyn |
Żmiąca |
5 |
|
Sebastian Augustyn |
Żmiąca |
4 |
|
Filip Liptak |
Krosna |
3 |
|
Tomasz Bukowiec |
Kamionka Mała |
2 |
|
Szymon Nawalaniec |
Sechna |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
12+11 |
23 |
II |
Jaworzna |
14+13 |
27 |
I |
Kamionka Mała |
8+2 |
10 |
V |
Krosna |
10+3 |
13 |
IV |
Żmiąca |
5+4 |
9 |
VI |
Ujanowice |
9+6 |
15 |
III |
Sechna |
7+1 |
8 |
VII |
Chłopcy, kl. V
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Kacper Salabura |
Ujanowice |
14 |
|
Kacper Dudek |
Ujanowice |
13 |
|
Mateusz Grzegorzek |
Sechna |
12 |
|
Adrian Grzegorzek |
Sechna |
11 |
|
Alex Smitkowski |
Jaworzna |
10 |
|
Paweł Włodarz |
Kamionka Mała |
9 |
|
Paweł Bukowiec |
Krosna |
8 |
|
Jan Zelek |
Jaworzna |
7 |
|
Marcin Bieda |
Laskowa |
6 |
|
Kacper Rosiek |
Żmiąca |
5 |
|
Dominik Orzeł |
Krosna |
4 |
|
Kacper Pławecki |
Żmiąca |
3 |
|
Mikołaj Tynka |
Laskowa |
2 |
|
Oliwier Stach |
Kamionka Mała |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
6+2 |
8 |
VI |
Jaworzna |
10+7 |
17 |
III |
Kamionka Mała |
9+1 |
10 |
V |
Krosna |
8+4 |
12 |
IV |
Żmiąca |
5+3 |
8 |
VI |
Ujanowice |
14+13 |
27 |
I |
Sechna |
12+11 |
23 |
II |
Chłopcy, kl. VI
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Tomasz Karpiel |
Ujanowice |
14 |
|
Sebastian Chełmecki |
Jaworzna |
13 |
|
Maksymilian Orzeł |
Jaworzna |
12 |
|
Krystian Hołyst |
Krosna |
11 |
|
Kamil Rokiciński |
Laskowa |
10 |
|
Marek Pławecki |
Krosna |
9 |
|
Łukasz Filipek |
Sechna |
8 |
|
Jan Chełmecki |
Ujanowice |
7 |
|
Sławomir Filipowicz |
Żmiąca |
6 |
|
Sebastian Orzeł |
Żmiąca |
5 |
|
Jakub Frączek |
Laskowa |
4 |
|
Karol Augustyn |
Sechna |
3 |
|
Szymon Pławecki |
Kamionka Mała |
2 |
|
Maksymilian Błaż |
Kamionka Mała |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
10+4 |
14 |
IV |
Jaworzna |
13+12 |
25 |
I |
Kamionka Mała |
2+1 |
3 |
VI |
Krosna |
11+9 |
20 |
III |
Żmiąca |
6+5 |
11 |
V |
Ujanowice |
14+7 |
21 |
II |
Sechna |
8+3 |
11 |
V |
Igrzyska dzieci – punktacja łączna – chłopcy
Szkoła |
IV |
V |
VI |
Razem |
Miejsce |
Punkty dla szkoły |
Laskowa |
23 |
8 |
14 |
45 |
III |
5 |
Jaworzna |
27 |
17 |
25 |
69 |
I |
7 |
Kamionka Mała |
10 |
10 |
3 |
23 |
VI |
2 |
Krosna |
13 |
12 |
20 |
45 |
III |
5 |
Żmiąca |
9 |
8 |
11 |
28 |
V |
3 |
Ujanowice |
15 |
27 |
21 |
63 |
II |
6 |
Sechna |
8 |
23 |
11 |
42 |
IV |
4 |
Igrzyska Młodzieży
Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Laskowa, 28.09.2021 r.
Chłopcy, kl. VII
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Stanisław Zelek |
Laskowa |
14 |
|
Karol Olchawa |
Laskowa |
13 |
|
Tomasz Tokarz |
Żmiąca |
12 |
|
Dawid Zelek |
Kamionka Mała |
11 |
|
Krzysztof Stach |
Ujanowice |
10 |
|
Dawid Pokrzywa |
Ujanowice |
9 |
|
Norbert Jonik |
Krosna |
8 |
|
Jakub Dziedzic |
Jaworzna |
7 |
|
Patryk Sajdak |
Kamionka Mała |
6 |
|
Filip Woźniak |
Jaworzna |
5 |
|
Maksymilian Pławecki |
Żmiąca |
4 |
|
Dawid Grzegorzek |
Sechna |
3 |
|
Tomasz Augustyn |
Sechna |
2 |
|
Jan Jonik |
Krosna |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
14+13 |
27 |
I |
Jaworzna |
7+5 |
12 |
V |
Kamionka Mała |
11+6 |
17 |
III |
Krosna |
8+1 |
9 |
VI |
Żmiąca |
12+4 |
16 |
IV |
Ujanowice |
10+9 |
19 |
II |
Sechna |
3+2 |
5 |
VII |
Chłopcy, kl. VIII
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Szkoła |
Pkt. |
|
Kacper Pacholik |
Ujanowice |
14 |
|
Oliwier Kołodnicki |
Żmiąca |
13 |
|
Wojciech Kita |
Laskowa |
12 |
|
Marcin Orzeł |
Żmiąca |
11 |
|
Marek Filipek |
Sechna |
10 |
|
Wojtek Zelek |
Jaworzna |
9 |
|
Michał Liptak |
Ujanowice |
8 |
|
Kacper Bukowiec |
Krosna |
7 |
|
Gabriel Stach |
Kamionka Mała |
6 |
|
Stefan Bednarek |
Sechna |
5 |
|
Karol Zabrzeński |
Laskowa |
4 |
|
Dawid Orzeł |
Kamionka Mała |
3 |
|
Łukasz Zelek |
Jaworzna |
2 |
|
Eryk Rozum |
Krosna |
1 |
Szkoła |
Punkty |
Razem |
Miejsce |
Laskowa |
12+4 |
16 |
III |
Jaworzna |
9+2 |
11 |
V |
Kamionka Mała |
6+3 |
9 |
VI |
Krosna |
7+1 |
8 |
VII |
Żmiąca |
13+11 |
24 |
I |
Ujanowice |
14+8 |
22 |
II |
Sechna |
10+5 |
15 |
IV |
Szkoła |
Klasa VII |
Klasa VIII |
Razem |
Miejsce |
Punkty dla szkoły |
Laskowa |
27 |
16 |
43 |
I |
7 |
Jaworzna |
12 |
11 |
23 |
V |
3 |
Kamionka Mała |
17 |
9 |
26 |
IV |
4 |
Krosna |
9 |
8 |
17 |
VII |
1 |
Żmiąca |
16 |
24 |
40 |
III |
5 |
Ujanowice |
19 |
22 |
41 |
II |
6 |
Sechna |
5 |
15 |
20 |
VI |
2 |