Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej

Sport szkolny - kalendarz 2019/20

Kalendarz gminnych zawodów sportowych na rok szkolny 2019/2020

opracowany według kalendarza MOS Powiatu Limanowskiego

organizowanych przez Urząd Gminy , nauczycieli kultury fizycznej i GOKSiT w Laskowej.

- IGRZYSKA DZIECI -

 

L. p.

Data:

Nazwa imprezy / dyscyplina:

Miejsce:

Początek zawodów:

Uwagi dotyczące zawodów:

  1.  

27.09.2019

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

Laskowa

1100

 

Rocznik 2009 – 2 zawodniczki

Rocznik 2008 – 2 zawodniczki

Rocznik 2007 – 2 zawodniczki

  1.  

27.09.2019

Drużynowe biegi przełajowe chłopców

Laskowa

1100

 

Rocznik 2009 – 2 zawodników

Rocznik 2008– 2 zawodników

Rocznik 2007– 2 zawodników

  1.  

01.10.2019

Halowa piłka nożna chłopców

Ujanowice

1100

 

Drużyna : 4 + 1 + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsi

  1.  

02.10.2019

Halowa piłka nożna dziewcząt

Ujanowice

1100

 

Drużyna : 4 + 1 + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsze

  1.  

28.10.2019

Tenis stołowy dziewcząt - indywidualnie

Laskowa

9 00

 

Rocznik 2007 lub młodsze – 2 zawodniczki

 

  1.  

28.10.2019

Tenis stołowy dziewcząt - drużynowo

Laskowa

Po zakończeniu turnieju indywidualnego

Rocznik 2007 lub młodsze – 2 zawodniczki + rezerwa

  1.  

29.10.2019

Tenis stołowy chłopców - indywidualnie

Laskowa

900

 

Rocznik 2007 lub młodsi – 2 zawodników

  1.  

29.10.2019

Tenis stołowy chłopców - drużynowo

Laskowa

Po zakończeniu turnieju indywidualnego

Rocznik 2007 lub młodsi – 2 zawodników + rezerwa

  1.  

11.12.2019

Piłka koszykowa dziewcząt

Kamionka Mała

1100

4 zawodniczki + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsze

  1.  

12.12.2019

Piłka koszykowa chłopców

Kamionka Mała

1100

4 zawodników + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsi

  1.  

26.02.2020

Piłka siatkowa chłopców

Kamionka Mała

1000

 

4 +4 zawodników + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsi

  1.  

27.02.2020

Piłka siatkowa dziewcząt

Kamionka Mała

1000

 

4 +4 zawodniczki + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsze

  1.  

25.03.2020

Piłka ręczna dziewcząt

Krosna

1000

 

7 zawodniczek + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsze

  1.  

26.03.2020

Piłka ręczna chłopców

Krosna

1000

 

7 zawodników + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsi

  1.  

04.05.2020

Piłka nożna chłopców - ,,6 - piłkarskie”

Ujanowice

1000

 

6 zawodników + rezerwa

Rocznik 2007 i młodsi

 


Kalendarz gminnych zawodów sportowych na rok szkolny 2019/2020

opracowany według kalendarza MOS Powiatu Limanowskiego

organizowanych przez Urząd Gminy, nauczycieli kultury fizycznej i GOKSiT w Laskowej.

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEj -

L. p.

Data:

Nazwa imprezy / dyscyplina:

Miejsce:

Początek zawodów:

Uwagi dotyczące zawodów:

  1.  

27.09.2019

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

Laskowa

1100

 

Rocznik 2006– 2 zawodniczki

Rocznik 2005– 2 zawodniczki

 

  1.  

27.09.2019

Drużynowe biegi przełajowe chłopców

Laskowa

1100

 

Rocznik 2006– 2 zawodników

Rocznik 2005– 2 zawodników

 

  1.  

24.09.2019

Halowa piłka nożna chłopców

Ujanowice

1000

 

4 +1 zawodników + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsi

  1.  

30.09.2019

Halowa piłka nożna dziewcząt

Ujanowice

1000

 

4 +1 zawodniczki + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsze

  1.  

13.11.2019

Tenis stołowy dziewcząt - indywidualnie

Laskowa

900

 

Rocznik 2005 lub 2006 – 2 zawodniczki

 

  1.  

13.11.2019

Tenis stołowy dziewcząt - drużynowo

Laskowa

Po zakończeniu turnieju indywidualnego

Rocznik 2005 lub 2006 – 2 zawodniczki + rezerwa

 

  1.  

14.11.2019

Tenis stołowy chłopców - indywidualnie

Laskowa

900

 

Rocznik 2005 lub 2006 – 2 zawodników

  1.  

14.11.2019

Tenis stołowy chłopców - drużynowo

Laskowa

Po zakończeniu turnieju indywidualnego

Rocznik 2005 lub 2006 – 2 zawodników + rezerwa

  1.  

08.01.2020

Piłka koszykowa dziewcząt

Kamionka Mała

1100

4 zawodniczki + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsze

  1.  

10.01.2020

Piłka koszykowa chłopców

Kamionka Mała

1100

4 zawodników + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsi

  1.  

18.02.2020

Piłka siatkowa dziewcząt

Kamionka Mała

1000

 

6 zawodniczek + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsze

  1.  

19.02.2020

Piłka siatkowa chłopców

Kamionka Mała

1000

 

6 zawodników + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsi

  1.  

16.03.2020

Piłka ręczna dziewcząt

Jaworzna

1000

 

7 zawodniczek + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsze

  1.  

20.03.2020

Piłka ręczna chłopców

Jaworzna

1000

 

7 zawodników + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsi

  1.  

29.04.2020

Piłka nożna chłopców - ORLIK

Laskowa

1000

 

5 zawodników. + rezerwa

Rocznik 2005 i młodsi

  1.  

15.05.2020

Plażowa piłka siatkowa dziewcząt

Laskowa

1000

Rocznik 2005 lub 2006 – 2 zawodniczki

  1.  

15.05.2020

Plażowa piłka siatkowa chłopców

Laskowa

1000

Rocznik 2005 lub 2006 – 2 zawodniczki

 

Godziny otwarcia:

Biuro GOKSiT
Poniedziałek – Piątek
                730  - 1530

Gminna Biblioteka Publiczna w Laskowej
 Poniedziałek 900 – 1700
 Wtorek 800 – 1900
 Środa 800 – 1600
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1900

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujanowicach
 Poniedziałek 800 – 1600
 Wtorek 800 – 1600
 Środa 900 – 1700
 Czwartek 800 – 1600
 Piątek 900 – 1700

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny